Türkiye İstanbul ABD New York sevgisini geri getirmek.

Оставляйте свои отзывы о магах Красноярска и Сибири. Вы можете оставить как положительный, так и отрицательный отзыв.
Ответить
Admin
Администратор

Türkiye İstanbul ABD New York sevgisini geri getirmek.

Сообщение Admin » 05 апр 2020, 18:26

Yani ben Musait kendim Türkiye Şehir İstanbul ikamet oldu. Ve benim favorim şu anda ABD'de New York'ta yaşıyor. Altı ay önce sevgili kız arkadaşım Anna ile ayrıldık. Daha önce onu Wasab, Viber, Skype için aradım. Üç haftadır benimle iletişim kurmuyor. Çok endişeliyim, şimdi ne yapacağımı bilmiyorum. Beni unutmak mı, yoksa evlendi mi, yoksa hala beni seviyor mu? Ben öğrenmek istiyorum. Aşkım için çok endişeleniyorum. Şimdi dünya çapında covıd-19 virüsünün taç hastalığı var. Belki hastalanıp ölmüştür ..Sigortası yok. Ve ABD'de birçok hasta koronovirüs hastasıdır. Türkiye'de İstanbul'da da birçok kişi koronovirüs hastasıdır. Şu anda ABD'de hasta olmak için çok pahalı tedavi, Corona virüsü için tedavi faturalarında yaklaşık 75.000 $ ' a mal olacak. Tıbbi hizmetler koronavirüs nedeniyle hastaneye kaldırıldı. İnternette, Yandex, Google YouTube'u ararken, yakutia, Hakasia, Tuva, Altay, Sibirya'nın şamanlarının koronavirüse karşı şaman koruması sağladığını okudum. Ve kim bu korkunç hastalık COVİD-19 ile hasta Sibirya şaman kurtarma şamanizm ritüeli yürütmektedir.Türkiye'de İstanbul'da yaşıyor olsam da, Yandex, Google ıntrnet'te çok şey okudum, YouTube videosunu sibirya'nın şaman olarak izledim, şamanizmin ritüelini koronavirüs tedavisi için yürütüyorum. Sibirya şaman seni Wasab Viber'den aradım. Ben musait aşk için bir Müslüman evlilik büyüsü sipariş etmek istedim. Cep telefonumu hatırlamalısın + 905525327433. Sibirya şaman daha sonra ritüelin kendisinin Müslüman evlilik büyüsünün 500 dolara mal olduğunu söylediniz. Tahmin ederseniz, tarot kartlarını sevgiye ve sevgimize bakmak için 150 dolara mal olur. Sana 150 dolar ödedim ve sen bana kehanet ettin, tarot kartlarına baktın. Kameradaki canlı Tarot kartlarını merak ediyordunuz ve koronavirüsten öldük. O zaman sana inanmadım. Sibirya şaman düşüneyim dedim. Bugün ABD'den ortak bir arkadaş aradı ve sevgili Anna'nın hastanede yattığını söyledi . Corona virüs hastalığından kurtulma şansı çok küçük, ölümünü bekliyor. ABD'de sağlık sigortası yok. Ben de Türkiye'de İstanbul'da yaşıyorum sağlık sigortam yok. Çok korkarım kendisi daha koronavirüs. Şaman Sibirya beni Vasay, Viber Türkiye İstanbul cep telefonum +905525327433 numaralı telefondan aramanızı rica ediyorum.
Bana yardım etmeni ve New York City'deki en sevdiğim Amerika'yı iyileştirmen için bir şamanik Ayini yapmanı istiyorum. Covid-19 hastalığına karşı şaman savunması yapacağım. Ben hala genç bir insanım. Sibirya şaman sitenizi izledim https://shaman-siberia.com internette, Yandex, Google, YouTube şaman Sibirya'da video ritüellerini izledi. http://magic-tube.com . Sonra sizden Müslüman bir evlilik büyüsü sipariş edeceğim. Size inanıyorum şaman Sibirya, sorunuma cevap vereceksiniz ve beni burada Türkiye'ye, İstanbul şehrine, cep telefonuma +905525327433 numaralı telefondan arayacaksınız. Musait
Вложения
1538727_601708603232943_1713348306_n.jpg
1538727_601708603232943_1713348306_n.jpg (54.71 КБ) 4359 просмотров

Ответить